platební-metody

Kreditní karty MasterCard, Visa a American Express
Na stránkách direect.de můžete platit kreditními kartami MasterCard, Visa a American Express. Přijímáme platební karty z Německa, zemí EU a Švýcarska. Podporujeme bezpečnostní postupy Verified by Visa a MasterCard SecureCode. Postup 3-D SECURE vám nabízí ještě větší zabezpečení pomocí osobního bezpečnostního kódu SecureCode. Pokud vaše platební karta podporuje postup 3-D SECURE, budete po zadání údajů o kartě automaticky přesměrováni na stránku vaší banky nebo spořitelny prostřednictvím našeho poskytovatele platebních služeb Unzer a Klarna. Vzhled této stránky nemůžeme nijak ovlivnit.

Giropay
Snadný online bankovní převod: Online platební proceduru giropay nabízí více než 1 500 bank a spořitelen. Je založen na internetovém bankovnictví s PIN a TAN a umožňuje snadné, rychlé a bezpečné placení online převodem. K placení pomocí giropay potřebujete pouze běžný účet v internetovém bankovnictví některé ze zúčastněných bank nebo spořitelen. Díky integraci do online platebních systémů, jako je PayPal, má giropay rozsáhlou síť akceptačních míst. S giropay provedete online převod v bezpečném prostředí internetového bankovnictví své úvěrové instituce. Tím je zaručeno, že citlivé údaje (PIN/TAN) jsou vyměňovány pouze mezi vámi a bankou. K osobním údajům o účtu a obratu nemá přístup žádná třetí strana.

Předplacení
V e-mailu, který obdržíte jako potvrzení objednávky, najdete celkovou částku vaší objednávky a naše bankovní údaje (IBAN + BIC). Po připsání celkové částky na náš účet bude vaše zboží odesláno co nejrychleji v závislosti na dostupnosti. Pokud neobdržíme vaši platbu do 12 dnů od přijetí objednávky, bude vaše objednávka automaticky a bezplatně zrušena.
Při platbě předem nabízíme 3% slevu.
Faktura
U našeho partnera Klarna je platba na účet zdarma. Celou platební transakci zajišťuje společnost Klarna GmbH.Bezpečně a snadno zaplatíte své zboží až po jeho obdržení a kontrole. Fakturu vám společnost Klarna zašle e-mailem. Na zaplacení faktury máte 14 dní.

Dobírka
Dobírka je jedním z nejjednodušších způsobů nakupování na direect.de a také jedním z nejběžnějších způsobů platby v zásilkovém obchodě. Pokud zvolíte způsob platby "na dobírku", zaplatíte za zboží přímo pošťákovi. V současné době přijímá pošťák pouze hotovost. Při platbě na dobírku si společnost Deutsche Post/DHL účtuje dodatečný poplatek za inkaso ve výši 5,70 EUR, který jsme vám již uvedli v objednávkovém formuláři.

Ihned

Objednat si můžete veškeré zboží s registrovaným datem dodání (s výjimkou voucherů a produktů ke stažení).Odeslání proběhne, jakmile se nám podaří zjistit souhlas společnosti SOFORT GmbH a za podmínky, že je veškeré zboží k dispozici.Maximální hodnota objednávky činí 5000,00 eur.Převod SOFORT existuje pouze v Německu a Rakousku.Zúčtování dobropisu s objednávkou není možné.

Přímé inkaso

Pro zjednodušení objednávek se můžete zúčastnit pohodlného inkasa. Částka z otevřené faktury bude odepsána z vašeho účtu a zboží bude odesláno co nejdříve.